usnkrajina: 26-09-2024 | 09:01 | Kategorija: Prvi

NAVIJAČI SILE NEBESKE OGLASILI SE POVODOM NOVOG PORAZA VOLJENOG KLUBA: Navijači napustili stadion deset minuta prije kraja utakmice

U srijedu je u Bihaću odigrana utakmica 1/16 finala KUP-a BiH. Bihaćko Jedinstvo poraženo je od konmbiniranog sastava ekipe Zvijezda Gradačac rezultatom 1:3. Saopštenjem za javnost oglasila se “Sila Nebeska” u kojem između ostalog ističu,

Navijačka skupina “Sila Nebeska”, napustila je utakmicu deset minuta prije kraja kojim potezom želi poručiti da nam se gadi aktuelno stanje u NK Jedinstvu.Trpili smo: loše igre, poraze u nizu, lošu organizaciju kluba, urušavanje imidža kluba itd. Mišljenja smo da ovako više ne ide. Sramotno je da nam juniori ekipe iz Gradačca, koji su došli u nadi da se ne osramote očita još jednu nogometnu lekciju o borbi i zalaganju za dres i grb, ponizivši nas na našem stadionu. Napuštanjem želimo skrenuti pažnju i pitajući se: Zašto naši momci redovno griju klupu, a mogli su igrati protiv svojih vršnjaka? Hoće li ovo biti još jedna uništena generacija radi nekih koje niko neće? Dokle će se uskraćivati prilika našoj djeci? Jer ako protiv Zvijezde nisu dobili priliku očigledno je da će do 30. kola biti čvrsto privezani za klupu. Ali, nažalost, procijenjeno je da naši momci ni u utakmici protiv svojih vršnjaka iz Gradačca nisu dovoljno kvalitetni da nastupe. Mi želimo juniorsku Premijer ligu i uporno govorimo da nam je to glavni cilj kluba. I zapamtite, naša borba za Jedinstvo neće stati. Mi ćemo biti glas koji će se jasno i glasno boriti protiv onoga što u Jedinstvu ne valja, a to je ono što smo danas imali priliku vidjeti. Jer vama je, većini vas, Jedinstvo prolazna stanica, a nama baš i nije. Redovno pružamo, a očito je da Vi našu podršku ovim načinom ne zaslužujete, stoji u saopštenju navijačke skupine “Sila Nebeska” iz Bihaća.

Objavio: usn krajina